Студенти ТНТУ побували на екскурсії в ІТ-компанії Yaware

12 квітня 2016 року студенти факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії під керівництвом заступника завідувача кафедри комп'ютерних наук О.В.Маєвського побували на екскурсії в ІТ-компанії Yaware. Вони мали змогу побачити основні відділи компанії, де відбуваються усі етапи роботи: від розробки програмного продукту, до його реалізації, продажу та технічної підтримки.

Студентам також показали презентацію і розповіли про те, як потрапити на стажування чи безпосередньо на роботу в компанію Yaware.

Про компанію. Уся продукція компанії базується на SaaS рішеннях для обліку робочого часу, основна мета яких — підвищення ефективності роботи компанії через підвищення ефективності роботи кожного співробітника.