Команда з армспорту ТНТУ — перша!

12 квітня 2016 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з армспорту серед вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, управління сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

У змаганнях взяли участь 5 збірних команд вищих навчальних закладів м. Тернополя та області.

Збірна команда нашого університету зайняла 1-ше місце! У складі команди ТНТУ ім. І. Пулюя взяли участь студенти-спортсмени: Ласько Віктор, Коцюк Ігор, Савків Степан, Бурда Тарас, Хомяк Олег, Дмитрик Олександр, Вівчар Василь, Герасімюк Іван, Дзьоба Андрій, Войцещук Назар.

Тренер команди — старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Казмірчук Ігор Володимирович.

Вітаємо чемпіонів змагань!

У ході напруженої боротьби наступні місця розподілилися між командами:

• 2 місце зайняла збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського
  • 3 місце — Бережанський агротехнічний інститут
  • 4 місце — ТНТУ ім. І. Пулюя - 2
  • 5 місце — Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка

Кафедра фізичного виховання і спорту, спортивний клуб «Політехнік»