I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

16 квітня 2016 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2016.

В Олімпіаді взяли участь команди вищих навчальних закладів міста Тернополя та області (загалом 40 команд).

Підсумки змагань

• І місце — команда TNTU_Bornhub (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя; склад команди: Заяць Володимир, Кіфер Віктор, Бармак Ігор; тренер команди — ст. викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж О.Ю.Петрик)
  • ІІ місце — команда TNTU_TNT (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя; склад команди: Зашко Богдан, Приведа Оксана, Борівець Богдан; тренер команди — ст. викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж О.Ю.Петрик)
  • III місце — команда TNPU_StackOverflow (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка; склад команди: Барна Василь, Мельник Артем, Новосад Олександр)

Вітаємо!

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп'ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).