Чергова перемога команди гирьовиків ТНТУ ім. І.Пулюя

20 квітня 2016 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, управління сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

У змаганнях взяли участь 4 збірні команди вищих навчальних закладів м. Тернополя.

Вітаємо з перемогою наших студентів в особистому заліку — Білоуса Євгена, Труханського Миколу, Полупанова Вадима, Сірого Ігора, Суся Сергія, Коцюка Ігоря.

А також вітаємо переможця змагань у командному заліку — збірну команду №1 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди: Палиця Микола (ФПТ); Теслюк Ярослав (ФМТ); Дуль Антон (ФПТ); Полупанов Вадим (ФПТ); Сірий Ігор (ФЕМ); Сусь Сергій; Коцюк Ігор (ФПТ).

Наші вітання призеру змагань (2-ге місце) — збірній команді №2 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди:Білоус Євген (ФПТ); Труханський Микола (ФПТ); Цегольник Роман (ФЕМ); Сапіга Віталій (ФМТ); Луб’янецький Назар (ФПТ); Воловик Володимир (ФПТ); Марковський Андрій (ФМТ);

Наступні місця розподілилися між командами:

• 3 місце зайняла перша збірна Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка
  • 4 місце — друга збірна Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

Кафедра фізичного виховання і спорту, спортивний клуб «Політехнік»