Студенти ФПТ – срібні призери II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту

18 - 20 квітня 2016 року студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Герега Олександр (гр. ЕТ-41), Герега Степан (гр. ЕТ-41) та Яріш Володимир (гр. ЕТ-41) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, що проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Журі визначало переможців в оcобистому та командному заліку. В особистому заліку 2 місце посів Герега Степан. Здобути призове 2 місце з поміж 11 провідних ВНЗ України, поступившись лише Київській політехніці, вдалося також команді Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Наша команда проявила високий рівень знань, за що була відзначена дипломом ІІ ступеня.

Готував студентів до олімпіади асистент кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту Хомишин Віктор Григорович.

Вітаємо наших переможців!