Екскурсія на Львівську пивоварню

6 травня 2016 року студенти третього та четвертого курсів факультету економіки та менеджменту напряму «Менеджмент» та викладачі кафедри менеджменту у виробничій сфері к.е.н., доцент О.О.Гарматюк та к.е.н., доцент О.Я.Галущак під керівництвом к.е.н., доцента Зяйлик Марії Федорівни відвідали підприємство, яке з 1715 року є символом славетного міста Львів — «Львівську пивоварню».

Кваліфіковані спеціалісти пивоварного заводу розповіли про особливості технологічного процесу пивоваріння, ознайомили з виробничими потужностями підприємства та основними етапами розливу та пакування напоїв. Студенти були вражені високою технологічністю, автоматизацією та комп’ютеризацією ліній. Вони мали змогу побачити весь процес пивоваріння від бродіння сусла до розливу пива як у скляну, так і у пластикову тару та пакування.

На згадку про поїздку на пивоварний завод студенти зробили пам’ятні фото.