Політехніки відвідали виставку відомого митця Івана Марчука

13 травня 2016 року у державному архіві Тернопільської області відбулося відкриття виставки «Безмежний світ Івана Марчука». Цього року художник відсвяткував своє 80-ти річчя.

Одним з друзів дитинства відомого на увесь світ митця є завідувач кафедри комп'ютерних наук ТНТУ ім.І.Пулюя Приймак Микола Володимирович. Саме він зініціював відвідування виставки славетного земляка тернопільськими політехніками, зокрема студентами другого та третього курсів спеціальності "Комп’ютерні науки та інформаційні технології".

Разом із завідувачем кафедри виставку також оглянули заступник завідувача кафедри О.В.Маєвський, асистенти кафедри Л.П.Дмитроца, М.З.Олійник.

На відкритті виставки були представлені репродукції картин Івана Марчука, задокументовані факти із його життя та багато спогадів близьких друзів та рідних.