Всеукраїнський фестиваль науки – 2016
Науково-популярні лекції «Горизонти науки»

16 травня 2016 року у читальній залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І.Пулюя в рамках Всеукраїнського фестивалю науки пройшли науково-популярні лекції «Горизонти науки» для учнівської та студентської молоді:

• Гравітаційні хвилі: слухаємо голос Всесвіту (доповідач — Юрій Скоренький, завідувач кафедри фізики ТНТУ ім. І.Пулюя).
  • Електронний мікроскоп в сучасних наукових дослідженнях (доповідач — Андрій Сорочак, науковий співробітник НДЛ електронної мікроскопії ТНТУ ім. І.Пулюя).
  • Сонячні індивідуальні електростанції як альтернатива централізованій системі електропостачання (доповідач — Вадим Коваль, доцент кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту ТНТУ ім. І.Пулюя).
  • Студенти ТНТУ під керівництвом доцента Олександра Крамара продемонструють цікаві оптичні, електричні та акустичні явища, буде організовано екскурсії до лабораторій комп'ютерної інженерії та електронної мікроскопії.