ІІ Всеукраїнська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів»

18 - 19 травня 2016 року студенти спеціальності «Психологія» взяли участь у ІІ Всеукраїнській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», яка відбулася в Національному авіаційному університеті.

Команду ТНТУ гідно представили студенти групи БП-41 Обуховська Юлія, Лужний Олег, Чорноус Владислав, продемонструвавши високу обізнаність у психології впливу та прикладний аспект своїх наукових досліджень.

В особистому заліку олімпіади Обуховська Юлія посіла ІІІ місце. Науковий керівник – к. психол. н., доцент кафедри психології у виробничій сфері Періг Ірина Мирославівна.

Вітаємо учасників олімпіади та бажаємо їм подальших наукових досягнень і нових перемог!