За підтримки Національної Академії Наук України, Інституту фізики НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя 23 - 27 травня 2016 року відбулася ювілейна Х Міжнародна наукова конференція «Electronic processes in organic and inorganic materials» (ICEPOM-10).

Метою конференції було обговорення особливостей фізичних явищ та процесів в органічних матеріалах і біля межі розділу з іншими матеріалами, а також перспективи їх практичного використання.

Урочисто відкрили конференцію ректор університету професор Петро Ясній, голова організаційного комітету академік НАН України Почесний директор Інституту фізики Михайло Бродин, заступник голови Міжнародного програмного комітету професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ірина Савченко, член комітету головний науковий співробітник кафедри фізичної та колоїдної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Аксіментьєва, професор Каунаського технологічного університету (Литва) Йозас Гражулевічус.

Участь у конференції взяли науковці з України, Литви, Польщі, Франції, Великої Британії, Італії, Латвії, Азербайджану. Впродовж пленарних засідань було заслухано понад 40 доповідей щодо електронних процесів на межі органічних матеріалів з металами, а також біологічними, органічними та неорганічними середовищами, нелінійних властивостей полімерних компонентів, наноструктур та новітніх способів запису інформації, фізики та технології органічних фотовольтаїчних джерел і фотодіодів тощо.

Нагодою представити свої здобутки і обговорити найактуальніші напрямки досліджень скористалися не лише науковці ТНТУ, але й студенти напряму підготовки 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», які мали можливість поспілкуватися із фахівцями світового рівня в галузі електроніки.

Також під час роботи конференції учасники із зацікавленням переглянули фільм про Івана Пулюя, створений під керівництвом почесного професора ТНТУ Василя Шендеровського, та відвідали Музей університету та Музей Івана Пулюя. Своєрідну екскурсію кімнатою-музеєм Івана Пулюя провів доцент кафедри фізики Олександр Рокіцький, він ознайомив присутніх з життєвим і творчим шляхом видатного фізика й електротехніка, перекладача Біблії, публіциста, громадського діяча, уродженця селища Гримайлів.

За підсумками конференції видано збірник тез доповідей.