Оголошення!

Центр перепідготовки та післядипломної освіти ТНТУ запрошує на навчання студентів для здобуття другої вищої освіти за іншою спеціальністю (паралельно).

У 2016 році студенти, що завершують навчання на першому та другому курсах ТНТУ денної форми навчання мають змогу бути зарахованими на другий курс заочного паралельного навчання для здобуття другої вищої освіти за іншою спеціальністю. Конкурсний відбір проводитиметься на основі середнього балу залікової книжки.

Вступ на перший курс заочного паралельного навчання для абітурієнтів 2016р. буде проводитись на основі сертифікатів ЗНО.

У навчальних планах паралельного навчання, дисципліни, що вивчені студентами за основною спеціальністю в тому ж обсязі – перезараховуються.

Після завершення навчання випускники отримують диплом бакалавра, який дозволяє продовжити навчання для здобуття освітнього ступеня магістра.

Ви можете дізнатись більше:

• за адресою: вул. Руська, 56, корпус №1, кімн.107
  • за телефонами: 52-79-79 (ЦППО), 25-26-68 (приймальна комісія)