Оголошення!

Засідання вченої ради

29 червня 2016 року відбудеться засідання вченої ради. Місце проведення — читальний зал бібліотеки (ауд.58). Початок засідання — о 14.00.

Порядок денний:

1. Балотування щодо обрання на посади завідувачів кафедр:
    • кібербезпеки — к.т.н., доц. Козак Руслан Орестович;
    • автомобілів — д.т.н., доц. Ляшук Олег Леонтійович;
    • інформатики і математичного моделювання — к.ф.-м.н., доц. Михайлишин Михайло Стахович;
    • комп‘ютерних систем та мереж — к.т.н., доц. Осухівська Галина Михайлівна.
    • приладів і контрольно-вимірювальних систем — д.т.н., доц. Паламар Михайло Іванович;
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Балотування щодо обрання на посаду професора кафедри:
    • світлотехніки та електротехніки — д.т.н., проф. Андрійчук Володимир Андрійович;
    • технології машинобудування — д.т.н., доц. Васильків Василь Васильович;
    • автомобілів — д.т.н., проф. Гевко Богдан Матвійович;
    • кібербезпеки — д.т.н., проф. Карпінський Микола Петрович (0,25 окладу);
    • українознавства і філософії — д.і.н., доц. Криськов Андрій Анатолійович;
    • комп‘ютерних систем та мереж — д.т.н., проф. Лупенко Сергій Анатолійович (0,8 окладу);
    • технічної механіки, сільськогосподарських машин і транспортних технологій — д.т.н., доц. Попович Павло Васильович;
    • комп’ютерно-інтегрованих технологій — д.т.н., проф. Стухляк Петро Данилович;
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  3. Про моніторинг навчального процесу та результати ректорських контрольних робіт, проведених у 2015/16 навч.р.
    Доповідачі: перший проректор Митник М.М., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  4. Про хід виконання ухвал вченої ради.
    Доповідач: голова статутно-організаційної комісії Ковальчук Я.О.
  5. Обговорення і рекомендація до затвердження плану роботи вченої ради на 2015/2016 навч.р.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  6. Звіт про роботу на посадах і рекомендація до призначення на наступний термін:
    • першого проректора к.т.н., доц. Митника Миколи Мирославовича;
    • проректора з адміністративно-господарської роботи та будівництва Клепчика Василя Михайловича;
  7. Затвердження «Стратегічного управління Системи управління якістю».
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  8. Затвердження Положення про відділ якості.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  9. Затвердження Положення про індивідуальний навчальний план студента.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  10. Про затвердження форми диплому «бакалавра» для випускників з числа іноземних громадян.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  11. Про увіковічнення пам‘яті першого ректора ТНТУ ім. І.Пулюя, д.ф.-м.н., проф. Шаблія Олега Миколайовича.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  12. Затвердження змін до Положення про Вісник ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  13. Затвердження Положення про оцінювання здобувачів вищої освіти в ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  14. Затвердження змін до Положення про комісію ТНТУ ім. І.Пулюя із загальнообов‘язкового страхування у зв‘язку з тимчасовою втратою працездатності.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  15. Затвердження Положення про діяльність науково-дослідної лабораторії «Технологій, аналізу та експертизи харчової продукції».
    Доповідач: д.б.н., проф., завідувач кафедри харчової біотехнології і хімії Покотило О.С.
  16. Затвердження Положення про діяльність науково-дослідної лабораторії «Smart City Ternopil».
    Доповідач: к.т.н., доц., декан ФІС Мацюк О.В.
  17. Затвердження рекомендацій НТР.