Екскурсія на підприємство

17 червня 2016 року студенти третього курсу груп ХТ-31, ХТс-31, ХТс-32 напрямку підготовки «Транспортні технології» (автомобільний транспорт) разом з кураторами-викладачами кафедри «Технічної механіки, сільськогосподарських машин і транспортних технологій» д.т.н. проф. П.В. Поповичем та к.т.н. О.С. Шевчук відвідали підприємство ТОВ «МВ Стеллар».

На зустрічі студентів ознайомили із специфікою роботи даного підприємства, його структурними підрозділами, де вони мали можливість поспілкуватися із керівниками департаментів. Провідні спеціалісти «Stellar», яка є однією з кращих серед транспортно-експедиторських компаній Європи, розповіли про перспективи розвитку ринку міжнародних вантажних перевезень. Відбулася екскурсія автопарком підприємства, політехніки відвідали суперсучасну сервісну станцію та унікальну станцію мийки автоцистерн. Незабутнє враження на студентів справили масштабність підприємства, географія сфери надання послуг з перевезення специфічних вантажів, системна організація роботи підрозділів, а також можливість професійного і кар’єрного розвитку для фахівців, які прагнуть працювати. Керівництво ТОВ «МВ Стеллар» наголосило, що транспортна галузь регіону потребує фахівців з організації перевезень та управління на автомобільному транспорті, належним чином підготовлених до інженерної, дослідницької, керівної і організаційної роботи у сфері транспортних технологій.

На згадку про змістовну і цікаву зустріч студенти зробили пам’ятні фото.