Тернопільська політехніка поглиблює співпрацю
із польськими вишами

12 - 16 червня 2016 року делегація університету у складі ректора проф. П.В. Яснія, проректора з міжнародного співробітництва Т.М. Вітенько, завідувача кафедрою харчової біотехнології і хімії О.С. Покотила та завідувача кафедрою обліку та аудиту О.С. Білоус перебувала з офіційним візитом у Вроцлавському економічному університеті та Вищій школі комп'ютерних наук і знань у Лодзі (Республіка Польща).

У ході зустрічей з керівництвом польських вишів сторонами висловлена взаємна зацікавленість, підписано угоди про співпрацю і досягнуто домовленостей щодо підготовки магістрів за програмами подвійних дипломів, стажування та підвищення кваліфікації науково-викладацького складу, підготовки спільних освітніх та наукових проектів.