Будемо розвивати сільськогосподарське машинобудування

6 липня 2016 року студенти третього курсу груп ХС та ХСс напряму підготовки «Машинобудування» (спеціальність «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва») розпочали проходження конструкторсько-технологічної практики на провідному підприємстві України — ТДВ «Львівагромашпроект». Керівник практики від ТНТУ — доцент кафедри технічної механіки, сільськогосподарських машин і транспортних технологій Бабій Андрій Васильович.

Початок проходження практики приємно вразив студентів. В Україні дане підприємство є флагманом серед фірм, що випускають техніку для захисту рослин. Знайомство із продукцією підприємства розпочалось із найбільш популярних машин — обприскувачів. Провідні конструктори та технологи окреслили специфіку машин, що виготовляються підприємством, поставили студентам-практикантам перші завдання щодо вирішення конкретних практичних задач.

Під час екскурсії студенти мали можливість відвідати усі дільниці підприємства: від конструкторського бюро до складального цеху.

На згадку про зустріч студенти склали калейдоскоп вражень у світлинах.

Завершився перший день практики пам’ятним фото на фоні обприскувача самохідного штангового ОСШ - 3,5-27, адже саме ця машина — гордість підприємства.