Засідання вченої ради

засідання вченої ради 30 серпня 2016 року

1. Звіт про діяльність колективу університету у 2015/2016 навч.р. та завдання щодо подальшого удосконалення навчально-наукової та фінансово- господарської діяльності.
    Доповідач: ректор університету.
  2. Про результати перевірки готовності кафедр та структурних підрозділів до нового навчального року та затвердження навчального навантаження на 2016/2017 навч.р.
    Доповідачі: перший проректор, голова комісії з проблем навчання.
  3. Про підготовку університету до роботи в осінньо-зимовий період.
    Доповідач: проректор з адміністративно-господарської роботи.
  4. Про зміни у структурі університету.
    Доповідач: перший проректор,
  5. Про створення Ради роботодавців та затвердження Положення про Раду роботодавців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: начальник відділу сприяння працевлаштуванню, практичній підготовці студентів і випускників Равлів І.П.
  6. Про затвердження Положення про тендерний комітет Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. (нова редакція).
    Доповідач: голова тендерного комітету Галущак М.П.
  7. Про затвердження Положення про відділ кадрів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: начальник відділу кадрів Ціцюра О.В.