Серед переможців «Студреспубліки 2016» — магістрант ТНТУ

Магістрант кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Олег Грушицький взяв активну участь у Міжнародній програмі «Студентська республіка», метою якої є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей. Фінал даного заходу проходив 24 - 27 серпня 2016 року на узбережжі Чорного моря, поблизу Очакова Миколаївської обл. (оздоровчий табір «Жемчужина»).

Понад 500 активних і небайдужих молодих українців та провідних експертів три доби працювали над темою: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді».

Відтак Олег Грушицький здобув переконливу перемогу в організаційно-діяльнісній політичній грі та, представляючи Тернопільську область, був обраний депутатом студентського парламенту України 2016/2017 н.р.

Щиро вітаємо Олега з перемогою та обранням депутатом. Бажаємо йому вдалих ідей та успішних звершень у громадсько-політичній роботі.