VII Міжнародна науково-методична конференція
Форум молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід»

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра економічної кібернетики запрошують науковців, аспірантів, слухачів магістратури, представників органів державної влади та фінансових установ, підприємств, організацій взяти участь у VII Міжнародній науково-методичній конференції Форумі молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід» 21 - 22 жовтня 2016 року.

Для участі в конференції необхідно подати заявку не пізніше 14 жовтня 2016 р. Тексти тез можна надсилати до початку конференції за адресою konf.ek.kibern@gmail.com. Збірник тез буде надрукований після конференції.

Детальна інформація про конференцію міститься в Інформаційному листі.

Інформація для контактів: кафедра економічної кібернетики ТНТУ імені Івана Пулюя, тел.: (0352) 43-06-73; т/факс: (0352) 25-36-74; e-mail: konf.ek.kibern@gmail.com