Програмісти ТНТУ ім. І.Пулюя у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (2-й етап), що відбулася 16 - 18 вересня 2016 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка серед 37 команд Вінницької, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей 4 команди нашого університету (факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії) зайняли наступні місця:

1. Команда TNTU_HollyBornhub у складі: Бармак Ігор, Заяць Володимир, Кіфер Віктор (спеціальність — інженерія програмного забезпечення, тренер — Петрик Оксана, старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж) посіла 11 місце в рейтингу (5 розв’язаних задач). Ця команда є найкращою командою серед вузів Тернопільської області уже впродовж 4-х років;
  2. Команда TNTU _iAmCoder у складі: Стефанів Андрій, Моліцький Віктор, Миколюк Ірина (спеціальність — комп’ютерні науки та ІС, тренер Яворська Наталія — 15 місце в рейтингу;
  3. Команда TNTU _qwerty iAmCoder Shift у складі: Кашалов Назар, Жирук Василь, Загурський Володимир (спеціальність — інженерія програмного забезпечення, тренер — Петрик Оксана, старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж) — 17 місце в рейтингу;
  4. Команда TNTU _ТNT у складі: Борівець Богдан, Зашко Богдан, Приведа Оксана (спеціальність — інженерія програмного забезпечення, тренер — Петрик Оксана, старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж) — 19 місце в рейтингу.

Перші дві команди університету: TNTU_HollyBornhub та TNTU _iAmCoder здобули право виступати у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що відбудеться у жовтні 2016 року у м. Одеса 27-29 жовтня 2016.

Цьогоріч участь у ІI етапі олімпіади з програмування також взяли дві команди Гусятинського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя та одна команда Зборівського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя.

Вітаємо команди з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів та перемоги у наступних змаганнях.