Змагання з волейболу

24 жовтня 2016 року у НСОЦ «Політехнік» відбулися змагання з волейболу в залік Спартакіади першокурсників серед факультетів ТНТУ ім. І.Пулюя.

Активну участь у змаганнях взяли всі факультети нашого університету. Цього року вперше змагання проходили із змішаними складами команд (дівчата і хлопці).

На майданчику точилася запекла спортивна боротьба. Непередбачуваністю характеризувались ігри за перше і друге місця. Таким чином, за результатами змагань місця розподілились між наступними командами: перше місце виборола команда ФПТ (декан Яськів В.І.), друге місце зайняла команда ФІС (декан Мацюк О.В.), третє місце у команди ФМТ (декан Лещук Р.Я.), четверте — у команди ФЕМ (декан Ціх Г.В.), п’яте — у ФРІ (декан Ковалюк В.П.).

Трибуни були наповнені глядачами і вболівальниками, які своєю активністю та емоційною підтримкою надихали спортсменів на боротьбу. Готували студентів до змагань тренери Вальчак Н.В. і Галіздра А.А.