Змагання «General Knowledge Quiz»

4 листопада 2016 року відбулися змагання «General Knowledge Quiz» між іноземними та українськими студентами нашого університету. Змагання проводяться уже втретє і вдруге у них беруть участь українські студенти.

Під час змагань усі запитання з різних галузей звучали відповідно на українській та англійській мовах, що дало можливість як іноземним, так і українським студентам поглибити свої знання з тієї мови, яку вивчають. Окрім того, спілкування із носіями мови, зокрема міжкультурне неформальне спілкування, сприяє засвоєнню нових мовних навичок, поглибленню співпраці між українськими та іноземними студентами нашого університету.

У змаганнях взяли участь 6 команд.

У ході запеклої боротьби перемогла збірна команда – студенти груп СН-12, СІ-12, ПО-31. Друге місце виборола команда іноземних студентів другого курсу – гр. ІМІ-22. Третє місце здобула збірна команда іноземних студентів другого курсу – гр. ІСІ-22, ІМБ-22.

Вітаємо переможців та учасників змагань!