Студенти ТНТУ відвідали «День кар'єри»

27 жовтня 2016 року студенти групи МТ-31 факультету інженерії машин, споруд та технологій разом з доцентом кафедри технології машинобудування Радиком Д.Л. відвідали «День кар'єри», що проходив у Тернополі в Українському домі «Перемога» та був організований Тернопільським обласним молодіжним центром праці в рамках Всеукраїнського проекту «PROFIT DAY».

Захід відбувається щорічно. Метою його проведення є допомога молоді й, зокрема, студентам визначитись із майбутньою роботою, а компаніям – знайти фахівців.

Під час ярмарку вакансій кожен учасник міг безпосередньо поспілкуватись із роботодавцями та залишити своє резюме. Організатори підготували ряд лекцій, семінарів та майстер-класів з техніки пошуку роботи. Особливістю цих заходів було і те, що їх проводили не лише тренери, але й відомі та успішні люди, які поділилися власним досвідом та секретами успіху.