Вітаємо чемпіона світу з гирьового спорту — аспіранта
Романа Сіправського

28 - 30 жовтня 2016 року в м. Турин (Італія) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. Організатором чемпіонату світу з гирьового спорту вже вчетверте виступила Італійська федерація з цього виду спорту на чолі з її президентом Олегом Ілікою, виходцем із України. Від України взяли участь у змаганнях 50 спортсменів (а всього на головному форумі гирьовиків 2016 року було більше 180 любителів залізної гри).

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на змаганнях достойно представив аспірант Роман Сіправський. Наш спортсмен не просто показав високі результати, а став чемпіоном світу в абсолютній категорії у поштовху за довгим циклом і в складі збірної України у командній естафеті виборов срібну медаль.

Роман Сіправський підопічний іншої легенди тернопільських гир, заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу з гирьового спорту, доцента кафедри фізичного виховання і спорту Зіновія Кульчицького.

Від усієї університетської громади Пулюївців щирі вітання чемпіону та його тренеру!