Nigerian Cultural Day Ternopil 2016

Нігерійські студенти, котрі навчаються в університетах Тернополя, спільно провели Nigerian Cultural Day Ternopil 2016. Головними організаторами заходу від Технічного університету виступили Емесобум Чарльз Чуквуебука та Ідем Даніел Річард.

Цього вечора іноземні студенти активно спілкувалися, презентували свою культуру, мову, традиції, обирали кращих студентів. Студенти Тернопільської політехніки отримали чимало нагород, серед яких і «за академічні успіхи». Серед першокурсників відзнаку отримав Нваоїбо Донатус Джуніор (гр. ІМІ-12); найкращим студентом 2 курсу став Чарльз Емесобум Чуквуебука (ІСІ-22); на 3 курсі було обрано двох переможців — Ідем Даніел Річард (ІЕЕ-32) і Фаронбі Майкл (ІМІ-32).

Окрім того, в онлайні-опитуванні студенти усіх вузів обирали найкращих у різних номінаціях спільно серед трьох вузів. Студенти ТНТУ здобули перемогу у двох номінаціях. У номінації «Most Popular/Influential» переміг Емесобум Чарльз Чуквуебука, у номінації «Most Innovative» — Нваоїбо Донатус Джуніор.

Ірина Крамар, заступник декана факультету по роботі з іноземними студентами: «Ми раді, що наші студенти беруть активну участь у студентському житті Тернополя і гідно представляють наш рідний технічний виш!».

Чарльз Емесобум Чуквуебука, співорганізатор заходу, студент факультету по роботі з іноземними студентами: «It was a beautiful statement of unity and resilience after months of planning. The Nigerian Community in Ternopil is close to 700 strong... and growing every year. The body is mostly made of students in the Technical, Medical, and Economic Universities. Nigeria is a country with a rich Cultural Heritage and this is what the planners were aiming to showcase at the event. There were awesome performance by the different ethnic groups... Costume Dances Drama Masquerade Eating Competition And a Fashion Show. A very important part of the event was the Ofiicial Launch of the Emergency Fund For Tuition and Health (EFTAH). A dedicated account to help students in financial difficulties amidst the global economic stress. Overall it was a colourful, vibrant event. The hall was stormed by more than 400 guests! Guests and friends of so many nationalities and from different cities in Ukraine visited the event. God bless Nigeria. God bless Ukraine!».