Продовжуємо набір слухачів на підготовче відділення Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя у 2016/2017 н.р.

Форма навчання: очно-дистанційна

Навчання триватиме до 25 квітня 2017 року

Дисципліни: українська мова та література, математика, фізика

1. Дні та години очної форми навчання: неділя (один раз в місяць) — з 9.00 до 14.50
  2. Дні та години дистанційної форми навчання: вівторок, середа, четвер — з 19.00 до 20.20

Для навчання на підготовчих курсах необхідно подати такі документи:

• заява (оформляє вступник);
  • договір (оформляють батьки при наявності паспорта та ідентифікаційного коду);
  • копії свідоцтва про народження або паспорта вступника, ідентифікаційного коду;
  • довідка з навчального закладу;
  • дві фотографії 3х4, два конверти з марками формату А5 (16х23мм), папка.

Навчання на підготовчому відділенні допомагає:

• усвідомлено підійти до вибору майбутньої спеціальності;
  • успішно підготуватися і скласти зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень;
  • отримати вичерпну інформацію про вступну кампанію та реєстрацію на ЗНО;
  • адаптуватися і швидко подолати проблеми першого року навчання у вищому навчальному закладі.

Слухачам будуть надані пільги при вступі до університету згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів.

Успішне закінчення підготовчого відділення — це високі результати незалежного оцінювання і гарантія вступу до університету!

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню:
46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус №1, каб.108; тел. (0352) 52-71-44;
dek_fkn@tu.edu.te.ua , job.tntu.edu.ua