Ярмарок-презентація «Святковий балаган 2016»

Уже традиційними на кафедрі менеджменту у виробничій сфері стали ярмарки-презентації за участю студентів-менеджерів 4 курсу під керівництвом к.е.н., доцента Зяйлик М.Ф.

Цьогоріч 5 грудня 2016 року всі охочі могли завітати на захід під веселою назвою «Святковий балаган». Студенти презентували продукцію відомих торгових марок, таких як: «Danone», «Sandora», «Nestle», «Nescafe», «Roshen», «Ahmad Tea», «Coca-Cola», «Микулинецький бровар», «Люкс», «Ферма», «Королівський смак». Майбутні менеджери вміло поєднали знання та навики з менеджменту та маркетингу, цікаво презентували продукцію своїх брендів, використовуючи власноруч розроблену рекламу, дизайн, оформлення та дегустацію.

Учасників ярмарку, тобто команди торгових марок, оцінювали викладачі кафедри менеджменту у виробничій сфері та відзначили кращих у наступних номінаціях: команду «Nesquik» торгової марки «Nestle» — за креативну рекламу своєї продукції, команду «Roshen» — за кращу презентацію фірми та її продукції, команду «Ahmad Tea» — за ексклюзивний дизайн та оформлення робочого стенду, виготовлення побажань та подарунків HandMade, команду «Ферма» — за оригінальність та вміння створити хороший настрій споживачам.

Незважаючи на те, що за вікном зима та холодно, в аудиторії панувала атмосфера свята, яка зігрівала усіх своїми позитивними емоціями.

Такий захід став прикладом вдалого поєднання навчання та відпочинку, професійного зростання та творчого пошуку.