На бізнес-форумі студенти й науковці ТНТУ почули історії успіху молодих українських підприємців

14 грудня 2016 року у Тернополі відбувся Перший регіональний бізнес-форум «Україна — країна підприємців», у якому взяли участь понад 200 молодих підприємців і тих, хто планує відкрити власну справу.

Для кафедри економіки та фінансів даний захід став особливо важливим, адже у цьому структурному підрозділі університету готують фахівців за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Саме тому, разом з к.е.н., старшим викладачем кафедри економіки та фінансів Бажановою Наталією Володимирівною студенти групи ПФ-41 Дзендзель Соломія, Сеньків Марія, Зелінська Юлія, Сеник Мар'яна взяли участь у зустрічі та прослухали виступи представників органів влади, громадських організацій, історії успіху молодих українських підприємців. Крім того, викладачі та студенти мали змогу почути від практиків корисні інструменти та поради, необхідні для спрощення процедури ведення підприємницької діяльності, індивідуальні консультації від спеціалістів з реєстрації підприємств, фахівців з бухгалтерського обліку та фіскальної сфери, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції тощо.