Організаційне засідання Ради роботодавців

З метою підвищення якості професійної підготовки фахівців шляхом співпраці університету із підприємствами й організаціями – провідними роботодавцями шляхом поєднання інтелектуального потенціалу, матеріальних і корпоративних ресурсів партнерів, розвитку системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в університеті 24 лютого 2017 року о 12.00 в залі засідань вченої ради (ауд. 79) відбудеться організаційне засідання Ради роботодавців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

До участі в організаційному засіданні Ради роботодавців запрошуються голови Експертних рад випускових кафедр, декани факультетів, завідувачі випускових кафедр, директори Тернопільського обласного та Тернопільського міськрайонного центрів зайнятості.

На засіданні заплановано обрання голови Ради роботодавців університету, обговорення найважливіших напрямків її діяльності, зокрема співпраці між роботодавцями та університетом.

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню