Засідання вченої ради

21 березня 2017 року відбудеться засідання вченої ради. Місце проведення — зал засідань вченої ради (ауд.79). Початок засідання — о 15.00.

Порядок денний:

1. Про висунення наукової роботи «Забезпечення роботоздатності довгомірних промислових об’єктів за тривалої дії експлуатаційних середовищ» колективу претендентів Зоценка М.Л., Марущака П.О., Побережного Л.Я., Стухляка П.Д., Букетова А.В., Студент О.З., Шевчука С.П. для участі у конкурсі зі здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.
  2. Про результати підсумкової атестації в 2015/16 навч.р. і у 2017 р.
    Доповідачі: перший проректор Митник М.М., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  3. Про підвищення ефективності роботи аспірантури, академічну мобільність аспірантів та виконання Перспективного плану роботи з кадрового забезпечення діяльності ТНТУ ім.І.Пулюя.
    Доповідачі: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М., голова комісії з питань науки Кривень В.А.
  4. Про ефективність співпраці університету з ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  5. Про зміни у структурі університету.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  6. Затвердження Положення про визнання інформаційних ресурсів для дистанційного навчання навчально-методичною працею.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  7. Про забезпечення доступу до публічної інформації у ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  8. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.