Курси підвищення кваліфікації голів ОСББ «Менеджер житлової нерухомості»

10 березня 2017 року на базі факультету економіки та менеджменту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя завершилися перші у Тернополі курси підвищення кваліфікації за програмою підготовки голів ОСББ «Менеджер житлової нерухомості».

Упродовж трьох тижнів голови ОСББ слухали цикл лекцій із питань ефективного управління житловою нерухомістю, набули професійних навичок щодо створення, організації роботи та управління ОСББ.

Програма курсів передбачала вивчення теоретичних та практичних аспектів щодо управління, належного функціонування, технічного забезпечення, юридичного супроводу, ведення бухгалтерського обліку та здійснення заходів щодо енергоефективності та енергоощадності.

Випускники курсів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Вітаємо випускників та бажаємо успіхів у професійній діяльності. Нехай отримані знання допоможуть їм організувати ефективне управління житловими будинками європейського рівня.

Організовані курси діятимуть на базі факультету економіки та менеджменту ТНТУ ім. І.Пулюя на постійній основі.

Бажаючих пройти курси просимо заповнити анкету та надіслати на електронну адресу kursy.osbb.tntu@gmail.com.

За детальною інформацією звертатися:
46001, Україна, м.Тернопіль, вул.Руська, 56
тел. 067 350 36 25