Шановні студенти!

Кафедра комп’ютерних наук та Стартап центр ТНТУ запрошують Вас
на навчальний освітній тренінг-семінар на тему: «Як створити сучасний
ІТ-продукт в Україні»

Гість та лектор тренінг-семінару — Анатолій Денис, засновник та СЕО інтернет-стартапа leadpipe.io, IT-підприємець з більше ніж 20-м досвідом, лектор Тернопільської Бізнес-Школи. Має досвід створення та розвитку успішних IT стартапів (SaaS, API, E-Commerce), цільова аудиторія яких — Північна Америка та країни Західної Європи. Галузі експертизи: мікро-SaaS, маркетинг та продажі, менеджмент, ефективність бізнесу, ІТ консалтинг та коучинг.

Програма заходу:

• Як обрати ідею для продукту? (ринок, його розміри, масштабованість продукту, конкуренція, потреби цільової групи, інноваційні та не інноваційні продукти)
  • Стратегічний план розвитку та побудова команди;
  • Маркетинг та продажі в пріоритеті кожного!
  • Фінансування та інвестиції (AngelList). Коли продукт стає цікавим зовнішньому інвестору?
  • Важливість зв'язку з клієнтами. Як зробити взаємодію з клієнтами ефективною?
  • Вимірювання всього що можна виміряти! (процес/результат, KPI, інформаційні дашборди);
  • Типові помилки безуспішних стартапів;
  • Можливості для продуктових компаній та перспективи їх розвитку в Україні.

Дата та час проведення: 21 березня 2017 року, об 11 год. 10 хв. (3 пара)
Місце проведення: ТНТУ, к. №2, ауд. 58

Цільова аудиторія: студенти ІТ та усі, хто прагне особистого росту і професійного розвитку.

У кого виникатимуть запитання, звертайтесь. Відповідальний виконавець реалізації проекту виконавчий директор Стартап центру ТНТУ, к.е.н., доцент кафедри КН Струтинська Ірина Володимирівна (096)5103130, st_iruna@ukr.net