Ознайомча екскурсія на підприємство «ОСП Корпорація «Ватра»

14 березня 2017 року студенти груп ПФ-11 та ПП-11 разом із викладачами кафедри економіки та фінансів (к.е.н., ст. викл. Бажановою Н.В., к.е.н., доц. Маркович І.Б. та к.е.н., ас. Малинич Г.М.) побували на ознайомчій екскурсії на підприємстві «ОСП Корпорація «Ватра», яке є виробником світлотехнічної продукції для промислових, адміністративних та інфраструктурних об’єктів.

Студенти отримали можливість побачити особливості організації виробничих процесів, поспілкуватися з працівниками підприємства та набути знання практичної компоненти вивчення навчальних дисциплін.

Організація та проведення екскурсій в установи та на господарюючі підприємства для студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є обов’язковою частиною навчального процесу, що розширює знання та формує економічний світогляд у майбутніх фахівців.