I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

25 березня 2017 року на базі університету відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

В олімпіаді взяли участь 43 команди з вищих навчальних закладів м. Тернополя та Тернопільської області.

Підсумки змагань:

• 1 місце — команда TNTU_Borthub (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)
  • 2 місце — команда TNTU_MadTeaParty (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)
  • 3 місце — команда TNTU_TNT (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)

Тренер команд — Петрик Оксана Юліанівна, ст. викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж.

Команди-переможці І етапу, що будуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу), нагороджені відповідними сертифікатами.

Вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо подальших успіхів!