День Незалежності Намібії

21 березня 2017 року Республіка Намібія відсвяткувала свій 27-ий День Незалежності. Намібія — держава на південному заході Африки. Площа країни становить 825 118 км² (33 місце у світі), населення — 2 млн осіб (140 місце у світі).

Чимало намібійських студентів сьогодні навчаються в Україні. І саме Тернопіль об’єднав студентів із Вінниці, Івано-Франківська, Чернівців, Львова та інших міст для святкування Дня Незалежності Намібії.

Активними організаторами дійства стали студенти із Намібії, котрі навчаються саме у нашому університеті.

У ході святкування було представлено національні костюми племен та народностей країни, виступали виконавці різних пісенних жанрів.

Особливо приємним моментом цього вечора стала нагорода для Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за «продуктивні зусилля та постійну співпрацю із Асоціацією Намібійських студентів», вручена Президентом Всеукраїнської Асоціації Намібійських студентів Мартіном Камбалою.

Нагороди отримали також кращі намібійські студенти ТНТУ: Хаікалі Джастус Ілонгені (гр.ІЕЕ-42), Шафодіно Марія Туліхален (гр.ІМБ-42) та Хенок Ндателела (гр.ІМБ-42). Усі троє студентів є активними учасниками культурно-масових заходів, що проводяться в університеті та організаторами благодійної акції у підтримку дитячого навчально-виховного комплексу у с. Нове село.

Хаікалі Джастус Ілонгені є також головою Асоціації Намібійських студентв ТНТУ. Ось його коментар щодо події:
«The lively event, which was themed ‘Namibians in the Diaspora’ was creatively organized to showcase the Namibian culture, with the Namibian students decked in their unique traditional attires. The lively and colourful students were also happy for the opportunity to get together and celebrate their independence, as well as meeting their country mates from other universities as well as their friends from different countries».

З днем незалежності, Намібіє!

Happy Independence Day, Namibia!