Всеукраїнська олімпіада Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

9 квітня 2017 року в приміщенні науково-технічної бібліотеки відбувся ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Учасників олімпіади привітали голова оргкомітету, перший проректор Митник М.М. та заступник голови оргкомітету, проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф. Учасникам ІІ (очного) туру олімпіади були вручені сувеніри.

В олімпіаді з математики взяли участь 23 вступники, з них 20 одержали за виконання завдань від 90 до 100 балів, що означає від 2 до 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО з математики.

В олімпіаді з біології взяли участь 2 вступники, які одержали за виконання завдань 94 і 99 балів, що означає відповідно 10 і 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО з біології.

Результати ІІ (очного) туру олімпіади:

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя