Відбулись змагання з легкоатлетичного спорту в залік Відкритої Універсіади міста Тернополя

На центральному міському стадіоні 26 - 27 квітня 2017 року свою майстерність у змаганнях з легкоатлетичного спорту показали студенти вищих навчальних закладів, які змагались в залік Відкритої Універсіади міста Тернополя.

У перший день змагань наші юніори завоювали 2 медалі. У бігу на 400м срібну медаль отримав Назарій Даньків (гр. ХВс-31), а чемпіоном став також наш студент Андрій Мельничук (гр. СІ-31).

Другий змагальний день для наших атлетів став успішнішим. Спочатку Назарій Даньків переміг у бігу на 800м, а квартет спринтерів у складі Миколи Фіялковського (гр. СІ-51), Богдана Леуша (гр. ЕТ-31), Андрія Чайківського (гр. ЕТ-21) та Віталія Рибія (Технічний коледж ТНТУ ім.І.Пулюя) здобув першість у естафеті 4х100м. У підсумку наша збірна посіла 3 загальнокомандне місце. Вітаємо!