Василь Герасимів — призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»

25 - 27 квітня 2017 року в Запорізькому національному технічному університеті проходила Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання».

В Олімпіаді змагалися студенти з 21 вищого навчального закладу України, серед яких і студенти-магістри факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ ім. І.Пулюя: Герасимів Василь, Гундерчук Володимир, Яріш Володимир. Готували студентів до змагань доцент Сисак І.М., ст. викладач Оліярник П.М., ст. викладач Вакуленко О.О.

Приємно відзначити, що за результатами змагань перемогу виборов студент 5-го курсу Герасимів Василь, здобувши диплом другого ступеня, а команда нашого університету нагороджена грамотами оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади.

Як розповіли студенти факультету, організатори провели для гостей з Тернополя знайомство з містом, зокрема відвідали «Музей техніки Богуслаєва», знамениту Дніпровську ГЕС та інші відомі місця Запоріжжя.

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм натхнення й успіхів у подальшій науковій діяльності.