Студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії — призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту

24 - 26 квітня 2017 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, у якому взяли участь студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії — Веремейчик Артем (гр. ЕТ-42), Ксьондзик Ірина (гр. ЕТ-42) та Кузик Ілля (гр. ЕТ-42).

Журі визначало переможців в особистому та командному заліку.

За результатами змагань в особистому заліку Ксьондзик Ірина отримала диплом за оригінальність розв’язку конкурсного завдання, а команда нашого університету зайняла 3 місце з поміж 13 провідних вищих навчальних закладів України, поступившись лише Київській та Харківській політехніці. Готував студентів до олімпіади асистент кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту Хомишин Віктор Григорович.

Щиро вітаємо команду нашого університету з перемогою, бажаємо успіхів, натхнення та нових наукових звершень!