Університет відвідали науковці з Литви

З 24 по 28 квітня 2017 року в рамках програми Еразмус+ ТНТУ відвідали представники Каунаського технологічного університету — професор Гінтарас Денафас і професор Лорета Басінскіене.

Під час візиту науковці прочитали курс лекцій на актуальні теми: «Проблема відходів: поводження, перспективи їх комплексної переробки», «Сучасні та екологічно безпечні харчові технології». Студентам розповіли про європейську практику поводження з відходами та можливість застосування безпечних й екологічних технологій в харчовій промисловості.

Аналогічні питання обговорювали науковці та гості кафедри обладнання харчових технологій і під час проведення круглих столів 26 – 27 квітня. В ході обговорення були досягнуті домовленості про подальші напрямки співпраці в питаннях обміну досвідом, підготовки спільних проектів, проведення наукових досліджень та розвитку спільних програм підготовки аспірантів і докторантів. Науковці обмінялись монографіями та підручниками.