Візит представників лівійської компанії Consultation and Development Group

З 25 по 28 квітня в університеті перебувала делегація представників Consultation and Development Group (Лівія) на чолі з головним виконавчим директором Prof. Dr. Abubaker Awidat Salem.

Лівійська делегація ознайомилась із матеріально-технічною базою університету та Зборівського коледжу ТНТУ, яка використовується для навчання іноземних громадян. Так, гості відвідали музей університету, Центр інформаційних технологій, лабораторії кафедри будівельної механіки та лабораторії коледжу, долучились до роботи студентської науково-технічної конференції.

Результатом візиту стало підписання Меморандуму про наміри, що викликані спільною зацікавленістю сторін у розвитку міжнародної освітньої та наукової співпраці, а також Договору про співпрацю, щодо рекламування можливості отримання іноземними громадянами вищої освіти в нашому університеті та їх підготовку до вступу у вищі навчальні заклади України.

Візит делегації є елементом виконання проекту: «Бренд-імідж університету: стратегія позиціонування ТНТУ на міжнародному ринку освітніх послуг» в рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що проводиться Британською Радою України.