Засідання вченої ради

23 травня 2017 року відбудеться засідання вченої ради. Місце проведення — зал засідань вченої ради (ауд.79). Початок засідання — о 15.00.

Порядок денний:

1. Про роботу Гусятинського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя.
    Доповідачі: директор Гусятинського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя, голова комісії з проблем навчання.
  2. Про розвиток культурно-мистецької, громадської та спортивної роботи в університеті.
    Доповідачі: начальник відділу у справах молоді та зв’язків із громадськістю, голова студради університету, голова комісії з питань виховної роботи та студентського самоврядування.
  3. Про затвердження Положення про кураторів академічних груп та наставників старших курсів.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  4. Про затвердження нової редакції Положення про рейтингову систему оцінювання якості роботи науково-педагогічних працівників ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  5. Затвердження рекомендації НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.