Поїздка до Марійського Духовного Центру «Зарваниця»

З нагоди Дня університету 24 травня 2017 року для студентів, викладачів, працівників вишу організовується поїздка до Марійського Духовного Центру «Зарваниця». Просимо зголошуватися всіх бажаючих.

Паломництво до чудотворного місця відбудеться у супроводі духовного капелана університету отця Ярослава Шевчука.

Програма:

• 08:00 – виїзд від університету;
  • 09:00 – Божественна Літургія у Соборі Зарваницької Божої Матері;
  • 10:00 – молитовний похід особливим прочанським шляхом – символічною Хресною дорогою у Зарваниці;
  • 12:00 – спільна трапеза;
  • 13:00-16:00 – перебування у Зарваниці (екскурсія Марійським Духовним Центром, можливість приступити до чудотворного образу Матері Божої, благословення мощами мучеників перших християн, які до сьогодні мироточать, молитви на оздоровлення, помазання освяченим єлеєм, освячення придбаних речей: хрестиків, медаликів, образків, вервиць та ін.);
  • 17:00 – приїзд до м. Тернополя.

За детальною інформацією і для запису звертатися у відділ у справах молоді та зв’язків з громадськістю (каб. 207, корпус №1) та до заступників деканів з виховної роботи.