Наукові здобутки студентів ТНТУ на Всеукраїнській олімпіаді

16 - 18 травня 2017 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів».

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 49 студентів з вищих навчальних закладів України. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представляли студенти факультету інженерії машин, споруд та технологій Микола Колісник та Назар Биків.

За результатами змагань перемогу серед представників класичних університетів виборов студент 2-го курсу Микола Колісник, який отримав диплом першого ступеня, 5 місце посів Назар Биків.

Безпосереднє кураторство під час підготовки студентів до олімпіади здійснювали: д.ф., доцент Ясній Володимир Петрович, к.т.н., доцент Хомик Надія Ігорівна та к.т.н, асистент Довбуш Тарас Анатолійович.

Вітаємо студентів університету з високою оцінкою їхньої роботи та бажаємо подальших успіхів на шляху наукового пізнання!