У Школі юного менеджера — перший випуск

Нещодавно на кафедрі менеджменту у виробничій сфері відбулося урочисте вручення сертифікатів першим випускникам навчальних підготовчих курсів «Школи юного менеджера» — Градовій Валентині, Грицині Ользі, Дублянко Христині, Скибінській Марії, Климашу Івану.

Цьогорічні випускники поряд з іменними сертифікатами отримали подарунки і слова привітань від завідувача кафедри професора Кирич Наталії Богданівни та викладачів — Гарматюк О.О., Юрик Н.Є., Галущак О.Я, Шведи Н.М., Кужди Т.І.

Також для випускників була проведена ознайомча екскурсія навчальними аудиторіями та класами. Школярі поділилися своїми враженнями від занять, внесли ряд пропозицій щодо їх вдосконалення та розповіли про плани на майбутнє.

Такі події є урочистими і важливими не тільки для самих учнів, але й для викладачів кафедри, бо саме вони дають поштовх до подальших наукових пошуків та розвитку ідей.