Делегація університету відвідала польських партнерів

В рамках міжнародного співробітництва 27 червня 2017 року представники Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя у складі декана факультету інженерії машин, споруд та технологій к.т.н., доц. Лещука Р.Я., завідувача кафедри будівельної механіки к.т.н., доц. Ковальчука Я.О., заступників декана ФМТ к.т.н., доц. Сташківа М.Я. та к.т.н. Цьоня О.П. відвідали фірму AUTOCAM Poland Sp. Zoo (Польща), де провели робочу зустріч із директором фірми Мар’яном Вахтлом та керівником відділу управління персоналом Томашом Барановським.

Під час візиту відбулося знайомство працівників університету з виробничими потужностями підприємства, яке спеціалізується на механічній обробці високої точності деталей для автомобільної галузі.

Також в рамках зустрічі обговорено можливість проходження практик студентами університету на підприємстві AUTOCAM Poland Sp. Zoo та досягнуто згоди щодо укладання Угоди про співпрацю між ТНТУ ім. І. Пулюя та фірмою AUTOCAM Poland Sp. Zoo.