Фахівці ТНТУ та КЗ ТМР «Станція юних техніків» провели заняття з розвідувальної підготовки під час військового вишколу на Чортківщині

Фахівці ТНТУ (к.т.н., доц. кафедри біотехнічних систем Лещишин Ю.З.) та КЗ ТМР «Станція юних техніків» (Наконечний В.В.), як інструктори, взяли участь у проведенні навчальних зборів у Чортківському загоні тероборони на території колишнього військового аеродрому м. Чортків.

Інструкторами проведено заняття з розвідувальної підготовки за темою: «Ведення спостереження в умовах відсутності безпосереднього зіткнення з противником з використанням квадрокоптеру». Зокрема, на практиці продемонстровано тактико-технічні характеристики і можливості застосування БПЛА для спостереження за противником та полем бою. А також проведено лабораторно-польові випробування розроблених систем зв’язку з рухомими об’єктами.