Вітаємо студента кафедри комп’ютерних систем та мереж із зарахуванням в Університет Тарту (Естонія) для здобуття освітнього рівня магістра

Випускник освітнього рівня бакалавр Віктор Мисько, який цього року успішно склав іспит з фаху за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія», здобув стипендію на навчання в Університеті Тарту (Естонія).

Віктор здобуватиме освітній рівень магістра інженерії (комп'ютерного спрямування) впродовж двох років на денній формі навчання. Для підготовки до вступу у вищий навчальний заклад ЄС наш студент доклав чимало зусиль й цілеспрямованої праці. Варто зазначити, що Віктор Мисько є одним з кращих студентів спеціальності «Комп'ютерна інженерія» за багатьма критеріями: академічною успішністю навчання, участю в різноманітних освітніх заходах та ініціативах, участю в олімпіадах та конкурсах студентських робіт.

Щиро зичимо Віктору успішно пройти наступний етап навчання, не зупинятись на досягнутому і впевнено крокувати до поставлених цілей.