Тернопільська Озеряна - 2017

У суботу, 9 вересня 2017 року, головною спортивною подією Тернополя була «Тернопільська Озеряна - 2017» — традиційний відкритий легкоатлетичний пробіг довкола Тернопільського ставу, який проводився вже у двадцять перше. Цьогоріч на старт вийшла рекордна кількість учасників — 170. У змаганнях брали участь не лише представники міста Тернополя та області, а й спортсмени із Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Київської областей та гості з Білорусі, Польщі.

Серед призерів у віковій групі 15-19 років срібну нагороду здобув студент групи КІ-11 Олександр Юрчик. У наступній віковій категорії 20-29 років срібним призером став ще один політехнік Назар Даньків, який є студентом групи ХВс-41. Вітаємо наших хлопців і бажаємо їм подальших успішних стартів та яскравих перемог!