Конкурс на здобуття стипендії Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє про черговий щорічний конкурс на здобуття стипендії імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fuibright Scolar Program.

Fuibright Scolar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
  • вільно володіти англійською мовою на рівні, достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

• щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2017 року.

Детально про Програму, перелік документів для участі у Конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору можна дізнатись за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.htm