До вiдома членiв вченої ради університету!

Засідання вченої ради переноситься на 31 жовтня 2017 року.

Початок засідання – 15.00. Місце проведення – ауд.79.

Порядок денний:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання професора кафедри менеджменту у виробничій сфері д.е.н., доц. Сороківській Олені Анатоліївні.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.

2. Балотування щодо присвоєння вченого звання доцента кафедри економіки та фінансів к.е.н. Крамар Ірині Юріївні.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.

3. Результати набору студентів у 2017 році та завдання щодо забезпечення набору у 2018 році.
    Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії.

4. Про рейтинги університету в 2016/2017 навч.р.
    Доповідач: керівник групи з вебометрії та вебмаркетингу.

5. Про результати рейтингового оцінювання якості роботи НПП університету у 2016/2017 навч.р.
    Доповідач: начальник відділу якості Матійчук Л.П.

6. Про збільшення ліцензованого обсягу підготовки фахівців освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 153 «Мікро- та наносистемна техніка» галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування».
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.

7. Про затвердження складу проектних груп, відповідальних за підготовку здобувачів вищої освіти за освітніми рівнями та спеціальностями.
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.

8. Про підтримку кандидатури д.т.н., проф. Стадника Ігора Ярославовича до присвоєння почесного звання Заслужений винахідний України.
    Доповідач: голова атестаційної комісії Кирич Н.Б.

9. Про підтримку клопотання Гусятинського коледжу ТНТУ щодо нагородження працівників коледжу.
    Доповідач: голова атестаційної комісії Кирич Н.Б.

10. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.

11. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок обрання деканів та директорів коледжів ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.

12. Затвердження рекомендацій НТР і НМР.